Loading...

سنگ ماه تولد شهریور

سنگ ماه تولد شهریور
یاقوت کبود سـنگ مخصوص متولدین شهریور ماه است. این سـنگ دارای خاصیت شفابخشی است و روی سلول های پوست، مو و ناخن خیلی تاثیر می گذارد.

شهریور : یاقوت کبود

یاقوت کبود سـنگ مخصوص متولدین شهریور ماه است. این سـنگ دارای خاصیت شفابخشی است و روی سلول های پوست، مو و ناخن خیلی تاثیر می گذارد. یاقوت کبود از ریزش مو جلوگیری می کند و سیستم عصبی را بهبود می بخشد. این سنگ درد را کاهش می دهد و برای بیماریهای مزمنی مثل روماتیسم و نقرس اثر مثبت دارد. علاوه بر آن برای درمان سرگیجه و جلوگیری از خونریزی زخم ها به کار می رود.

سنگ ماه شهریور : یاقوت کبود

یاقوت کبود یادمان پنجمین، بیست و سومین، چهل و پنجمین و شصت و پنجمین سالگرد ازدواج و سمبل فرزانگی و دانایی است. برای مدیتیشن خوب بوده، موجب بیداری نیروهای درونی و حس ششم و قدرت پیش بینی می گردد. به درمان بیماری های اعصاب و پوستی کمک می کند. درد های عصبی، دردهای روماتیسمی، سردردهای شدید، نقرس دردهای مفصلی، قولنج، سوزش معده و دردهای شدید را درمان می کند. برای ناراحتی های مزمن گوش و فک، سینوس های پیشانی موثر است. چشم ها را تقویت می کند. نتایج خوبی برای بثورات و بیماری های پوستی دارد. تومورها، زخم ها و خون ریزی ها با استفاده از آن کاهش می یابند. نیز برای آرا م کردن عصبانیت، بر علیه بی خوابی، سرگیجه و تعریق بیش از حد می توان استفاده کرد. تردید و دودلی را کاهش می دهد. به حامل خود بصیرت و روشنایی داده، در برابر خشم و نا ملایمات حمایت می کند. سنگ وفاداری، واقعیت و خردمندان نیز نامیده می شود. مختص صور فلکی ثور، سنبله و حوت است و متعلق به چاکرای ششم چشم سوم است.

ویژگیهای متولدین شهریور

وظیفه شناس، تحلیل گر، با حس ششم قوی، متولدین این ماه به طور کلی افرادی خوش شانس،خوش برخورد، اهل صفا و صمیمیت، پایبند به قول قرار، صادق وراستگو، خیر خواه، جذاب، نیک سیرت، موفق، متولدین دهه اول این ماه اغلب سخت گیر، جدی، موفق، در مدیریت و سرپرستی کم وبیش موفق، در اجتماع فعال، در برخورد با افراد جدی تراز خود محتاط. طالب آرامش، علاقمند هنر، کم توجه به اقتصاد، تک شغله، طالب کارهای کم زحمت و پر فایده، عموماً متخصص در امور خرید و فروش، اغلب تاجر، دلال، کارمند، واسطه، بعضاً دارای نیروی فوق طبیعی، تله پاتی و قدرت هیبنوتیزم، دارای استعداد پیش بینی و پیشگویی، ارائه دهنده راه حل های خوب در مسائل پیچیده، عموماً حدس آنها در امور مختلف و بعضاً در امور سیاسی و اقتصادی صحیح ودرست، سازگار با شرایط، از نظر عاطفی کم توفیق زیرا در تصمیم گیری هایشان احساس نقشی ندارد. متولدین دهه دوم این ماه تند، قاطع، سخت گیر، پرحرف، با حافظه قوی، منطقی، با هوش، سریع الانتقال، حاضرجواب، آشنا به مسائل فنی، منظم، مشاور در خانواده، توانمند، خود کفا، در مسائل عاطفی فاقد جذابیت وانعطاف، اغلب ریاضیدان، حسابدارها و کسانی که به هر طریق با حساب وحسابرسی در ارتباط باشند از این گروه می باشند. متولدین دهه سوم این ماه اغلب زودرنج، دارای عکس العمل سریع، نسبت به آینده کم اعتماد و به همین دلیل بی علاقه به معاشرت، دارای نوعی احساس نگرانی درونی و ناشناخته که اغلب تا پایان عمر آنها را ترک نمی کند. این افراد عموماً فعال و پرکار و مشکل پسند هستند. در زندگی خانوادگی اغلب منفی گرا و در اموراجتماعی محتاط هستند. اینان افرادی خود متکی بوده وشراکت برایشان خوب نیست. این افراد اغلب تند رو بوده و برای رسیدن به هدف خود دست به هر کاری می زنند. از لحاظ شغلی بعضاً با بیگانگان فعالیت می کنند و اغلب به موازین سنتی و ملی وابستگی ندارند. به مال وثروت اهمیت زیادی می دهند. اغلب سیاستمداران و دیپلمات ها ازاین گروه می باشند.

0
نظرات
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - دیدگاه شما در صورت لزوم همین جا بررسی و پاسخ داده می‌شود 
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد
  آمار
  • تعداد کالا: 530
  • بازدید امروز: 1380
  • بازدید دیروز: 938
  • بازدید کل: 768535