Loading...

سنگ ماه تولد مرداد

سنگ ماه تولد مرداد
پریدوت (زبرجد) و اونیکس سنگهای متولدین مرداد ماه هستند. اونیکس سنگی شبیه عقیق است که به رنگ سیاه یافت می شود.

مرداد : پریدوت و اونیکس

پریدوت و اونیکس سنگهای متولدین مرداد ماه هستند. اونیکس سنگی شبیه عقیق است که به رنگ سیاه یافت می شود. این سـنگ برای درمان اعتیاد مورد مصرف دارد. به نظر می رسد از آن جا که اونیکس اعتماد به نفس و دلگرمی را افزایش می دهد از گرایش افراد به سوی اعتیاد می کاهد. اونیکس روی سیاهرگها و مفاصل بخصوص در افرادی که که دچار نقرس هستند اثر مثبتی می گذارد و از لحاظ روانی موجب ازدیاد هماهنگی روحی انسان می شود.

سنگ ماه مرداد : زبرجد

زبرجد یادمان شانزدهمین سالگرد ازدواج و سمبل خورشید جان بخش، شکوه و آرامش است. دافع توهم، کابوس های شبانه و خشم بوده، موجب تعادل خواب و طلسم قدرتمند دفع شیاطین می باشد. دارای ارتعاشات بسیا ملایمی است کل سازمان بدن را فعال می کند. این سنگ باعث هماهنگی و آرامی در اعصاب می شود. برای تقویت قلب و اصلاح جریان خون و رهاسازی چاکرای خورشیدی بسیار موثر است. نیز برای درمان افسردگی، عصبانیت، بی خوابی و حالت های ضعف اثر بخش بوده بعلاوه کمک بزرگی به بیماران کبدی می کند. اعصاب حس چشایی را تحریک و غدد را تقویت می کند. ستون فقرات را نیرو می بخشد و سر درد را تسکین می بخشد. همچنین برای تنگی نفس، برونشیت، التهاب نایژه ها، سرفه و سرما خوردگی مفید است. قدرت تمرکز، خلاقیت و آگاهی را زیاد می کند. تفکرات عالی و برجسته ایجاد می کند و روحی شاداب و چالاک به ما می دهد. باعث نشاط، خلق و خوی خوش، صلح همراه با هماهنگی و نظم می شود. زبرجد به صورت فلکی اسد و جوزا است و برای چاکرای شبکه خورشیدی استفاده می شود.

ویژگیهای متولدین مرداد

بلند پرواز، کاردان، متکی به نفس. در کل از لحاظ جسم و روح از بالاترین امتیاز برخوردار می باشند. در این افراد صفات منفی یا مثبت در حداکثر قرار گرفته و شخصیت این افراد به گونه ای است که در هر بعد تربیت و تشویق شوند به نهایت آن خواهند رسید. از نظر فیزیکی افرادی قوی می باشند. چنانچه در جریان امور احساسی و عاطفی قرار بگیرند هنرمند، شاعر، نقاش، هنرپیشه، مجسمه ساز، نویسنده و بازیگری موفق خواهند شد و اگر در امور نظامی وارد شوند، سرداران و فرماندهانی دلیر خواهند شد. چنانچه در سیاست تربیت شوند سیاستمدارانی قابل و زبر دست خواهند شد. در واقع در هر زمینه که آموزش ببینند در آن زمینه به اوج تخصص و توفیقات بالا دست می یابند. متولدین دهه اول این ماه اغلب سریع، خوش صحبت، در اقتصاد موفق، راستگو، درستکار، مشاور خانواده، بعضا مصلحین و قاضیانی خوب، اغلب با مشاغل آزاد، منصف و وفادار، با تقوا، اغلب دارای وجهه اجتماعی خوب، دارای شخصیت مثبت، حلال اختلافات خانوادگی، خیر خواه، خوش رو با چهره ای شاد، در مواجهه با مشکلات صبور، شریکی قابل اعتماد، مقید به خانواده و فامیل دوست، در تربیت فرزندان اغلب موفق، دارای طبعی بذله گو، گاه جاه طلب، عموما در پست های مدیریت و سرپرستی موفق. متولدین دهه دوم این ماه اغلب دارای رشد و تکامل معنوی، شخصیتی مطلوب، در پاسخ به خشم خشمگین و در پاسخ به محبت خوش رو و مهربان، اغلب هوشمند، سخاوتمند، علاقه مند به امور فرهنگ وهنر، بعضا شاعر، نویسنده، هنرپیشه و دارای حس زیبا شناسی، کم توجه به مادیات، طالب زندگی سالم و شاد. متولدین دهه سوم این ماه واقع بین، در مواجهه با نا ملایمات با عکس العمل متعارف، باگذشت، صبور، علافه مند به طبیعت و اغذیه طبیعی، با خانواده ای پر اولاد، پر کار، ذاتا مخالف با سکون و بطالت، افرادی پویا، علاقه مند سفر، دارای مشاغلی متنوع. اغلب رشد مغزی و حافظه خوبی داشته در امور محاسباتی موفق، در امور اجتماعی و اقتصادی متفکر، مستعد مدیریت خانواده، مصلحت گرا می باشد.

0
نظرات
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - دیدگاه شما در صورت لزوم همین جا بررسی و پاسخ داده می‌شود 
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد
  آمار
  • تعداد کالا: 506
  • بازدید امروز: 2127
  • بازدید دیروز: 980
  • بازدید کل: 780774