Loading...

سنگ ماه تولد خرداد

سنگ ماه تولد خرداد
سنگ اختصاصی متولدین خرداد ماه مروارید است. به مروارید، داروی جادویی نیز می گویند.

خرداد : مروارید

سنگ اختصاصی متولدین خرداد ماه مروارید است. به مروارید، داروی جادویی نیز می گویند. این سنگ روی اعصاب و کلیه عضلات اثر مثبت می گذارد و بیماریهای ناشی از کمبود کلسیم را برطرف می کند. مروارید نیروی حیات را افزایش می دهد و ضد اضطراب عمل می کند. علاوه بر آن همراه داشتن مروارید باعث میشود قوه ابتکار شما بهتر عمل کند و خلاقیتتان افزایش یابد.

سنگ ماه خرداد : مروارید

مروارید یادمان اولین ، سومین، دوازدهمین و سی امین سالگرد ازدواج و سمبل پاکی و پاکدامنی، نماد ازدواج کامیاب و واجد نیروی حیات بخش است . ضمن جلوگیری از اضطراب ، افسردگی و تغیرات ناگهانی اخلاق موجب لطافت روحی و تقویت خلاقیت هست. این گوهر به داروی جادویی سودمند شهرت دارد . اعصاب، غدد فوق کلیه، طحال وعضلات را تقویت می کند. برای زخم معده موثر بوده از روده ها محافظت می کند. برای تب و سردردها مفید هستند، نیروی حیات در ما ایجاد می کنند و چشمها را تقویت می کنند. نیز برای کمبود کلسیم از آن استفاده می شود. تغییرات ناگهانی خلق و خوی، اضطراب و نگرانی ها را از بین می برند و ابتکار، حساسیت و الهام به ما می دهد. نشانهای آن سرطان ، حوت و میزان است .

ویژگیهای متولدین خرداد

کنجکاو، اجتماعی، بخشنده، با پشتکار، سخت کوش، با اراده، موفق هستند، میانه رو، در افکار و ایده های شخسی خود ثابت قدم، خوش شانس، خوش برخورد، در زندگی زناشویی موفق، اندکی خجول با عمری متوسط وعاقبت خیر. این افراد ازلحاظ اقتصادی فعال، با مشاغل متحرک، سیرو سفر. از لحاظ زندگی و مسکن غیرثابت و اغلب مهاجر می باشند اینان افرادی تندخو، تندرو، سخت گیر، علاقه مند به طبیعت و زیبایی، احساساتی و متغیر، اغلب در رشته های مختلف هنری فعالیت دارند. اغلب افرادی و لخرج، متولدین دهه دوم این ماه طالع سعد دارند و در سرنوشت آنها مال و ثروت دیده می شود. اغلب طالب زندگی در طبیعت هستند. مسئولیت پذیر بوده، به آداب و رسوم پایبند می باشند. افرادی شهیر بوده، در اجرای خواسته های خود موفق می باشند. بعضاً محافظه کاری میکنند. اغلب در زندگی با شانس و موقعیت های خوبی مواجه می شوند. عموماً عاطفی، خانواده دوست و رفیق باز بوده، به طبیعت، کوه و دشت و رنگ سبز علاقه مند می باشند. بیشتر به شغل های پردردسر روی می آورند. در برخورد با افراد میانه رو وجدی می باشند و از مدیریت خوبی در خانواده بر خوردارند. مرگ و میر فامیل تاثیر عمیقی بر روحیه آنان می گذارد. متولدین دهه سوم این ماه، افرادی خوش رو، خوش صحبت، بزرگ منش، عصبی مزاج، تند خو، افراطی، علاقه مند به گیاهان وجانوران، صنایع عمرانی، معماری، مهندسی، جاده سازی وسد سازی، پیمانکار و شاغل در امور بازرگانی، دیپلمات، زرگر، صراف، آهنگر. اغلب در شغل خود متخصص و کارآمد می باشند. عموماً در زندگی خانوادگی و زناشویی موفق، با همسر و فرزندان خوب، از نظر مالی دارای شرایطی متوسط، در رفع مشکلات توانا، در رسیدن به خواسته ها با تلاش فردی موفق، عموماً دارای مشاغل آزاد و سیار، بعضا گرفتار یک بیماری مزمن، علاقه مند سفرهای اقتصادی و سیاحتی، باهوش، زرنگ، مردم دار، صمیمی، صادق و رک هستند. زنان متولد این ماه اغلب عصبی گاه منطقی و گاهی عاطفی و احساساتی، گاه اجتماعی و گاه نجوش و منزوی، زمانی عاشق طبیعت و زیبایی و زمانی دیگر بی توجه به آن، دارای آرزوهای دست نیافتنی، در عین حال اغلب در اداره زندگی خود موفق می باشند.

0
نظرات
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - دیدگاه شما در صورت لزوم همین جا بررسی و پاسخ داده می‌شود 
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد
  آمار
  • تعداد کالا: 506
  • بازدید امروز: 2227
  • بازدید دیروز: 980
  • بازدید کل: 780874