Loading...

سنگ ماه تولد اردیبهشت

سنگ ماه تولد اردیبهشت
سنگ متولدین ماه میانی بهار، زمرد است.

اردیبهشت :زمرد

سنگ متولدین ماه میانی بهار، زمرد است. زمرد از زمان خیلی دور به عنوان سنگ درمانی به کار می رفته است. یکی از مهم ترین ویژگی های آن این است که روح و جسم را با هم متعادل می کند. این سنگ روی تیروئید و تصلب شرائین اثر می گذارد و در مورد بیمارانی که پارکینسون دارند یا مبتلا به صرع هستند روند درمان را بهبود می بخشد. زمرد فشار خون و بیماری قلبی را نیز کنترل می کند. در زمان های گذشته برای درمان بچه های کوچک هنگامی که به تب مبتلا می شدند مورد استفاده قرار می گرفته است. این سنگ ادراکات شهودی را افزایش می دهد و در ایجاد نبوغ تاثیر دارد. یوگی ها و کسانی که مدیتیشن می کنند اعتقاد دارند وقتی زمرد همراه دارند زودتر به تمرکز می رسند.

زمرد یادمان بیستمین، سی و پنجمین سالگرد ازدواج و سمبل شادی، باروری و نیروهای مولد طبیعت و زندگی دوباره است. مناسب برای مدیتیشن و طلسم خوشبختی میباشد، موجب تقویت قدرت بیان ودفع کننده حساسیت و زودرنجی است. در قدیم زمرد برای تجدید قوا مورد استفاده بوده است. برای تعادل روح وجسم وهمچنین بیماران تیرويیدی بسیار موثر است. برای بیماریهای تصلب شرایین، پارکینسون و صرع توصیه شده است. فشار خون را نرمال و بیماریهای خونی را درمان می کند. قلب و کلیه ها توسط این سنگ تقویت می شوند. برای رفع دیابت موثر است.عمل پاک کنندگی مجاری کیسه صفرا را فعال می سازد. علاوه بر زخم معده و روده، درد های ناحیه ستون فقرات و روماتیسم و التهابات مفصلی را التیام می بخشد. لوزالمعده، لنف و تیموس و کبد را نیرو بخشیده، سیستم گوارشی را فعال می گرداند. این سنگ برای سردرد کودکان مفید بوده برای چشمهای خسته و ضعیف شفابخش است. زمرد به ما الهام و بصیرت قوی میدهد. موانع را از بین برده، باعث صلح، نظم و نبوغ می گردد. قادر به رفع نگرانی ها و دلواپسی های پنهان می شود. حمایت و تعادل در جستجوی راه حقیقت در اشخاص را بر عهده دارد. این سنگ طلسم سلامتی در مسافرت هاست. والدین به ویژه پدرها را در حل مشکلات فرزندان یاری می کند. زمرد مختص صور فلکی ثور وسرطان است و برای چاکرای قلب استفاده می شود.

ویژگیهای متولدین اردیبهشت

واکنش سریع مسئولیت پذیر، متواضع. در مقابل عوامل بیرونی سریع واکنش نشان می دهند و به همان سرعت نیز آرام می گیرند. اغلب عصبی مزاج با خلق متغیر هستند که به راحتی در کارها و تصمیمات خود، تغیر موضع می دهند. از لحاظ خانوادگی رفتاری گرم و محبت آمیز دارند. به خصوص نسبت به پدر و مادر احساس مسئولیت می کنند. در دوستی ثابت قدم بوده اما شراکت آنان در امور اقتصادی سود بخش نخواهد بود. زنان متولد این ماه اغلب دستخوش دلهره و اضطرابی ناشناخته بوده و گاه عکس العمل از خود نشان می دهند با این همه مادران خوبی برای فرزندان و همسران خوبی برای شوهرانشان می باشند. افرادی منظم، کاردان، باسلیقه و شیک پوش هستند. با استعداد در هنر، شعر، ادبیات و موسیقی هستند. متولدین دهه دوم این ماه، عموما زندگی متعادلی داشته، در هر کاری موفق می باشند. عموما صمیمی، خوش برخورد، مقید به موازین اجتماعی، دارای موقعیت خانوادگی خوب و از افراط و تفریط پرهیز می کنند. متولدین دهه سوم این ماه، افرادی متعادل، میانه رو، دارای زندگی نسبتا موفق، علاقه مند به سیر و سفر و علاقه مند به زیبایی های طبیعت، تمایل به هنر از جمله موسیقی، نقاشی، ادبیات دارد. از نظر فیزیکی افرادی خوش چهره بوده، از زیبایی متعارفی نیز برخوردارند. اغلب متعادل، خوش برخورد، متواضع، اصلاح طلب، عموما موفق و همسرانی خوب و حتی ایده آل می باشند.

0
نظرات
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - دیدگاه شما در صورت لزوم همین جا بررسی و پاسخ داده می‌شود 
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد
  آمار
  • تعداد کالا: 530
  • بازدید امروز: 931
  • بازدید دیروز: 1196
  • بازدید کل: 772552